Specificaties
| Model | Holle lampenkap |
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | NI-MH batterij |
| Lichte kleur | RGB |
| Type zonnepaneel | polykristallijn silicium |
| Formaat zonnepaneel | L40*W40mm |
| Vermogen | 0.006W |
| Spanning | DC1.2V |
| I | 5mA |
| Hg(mg) | nul |
| Batterij levensduur | 8-12h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 0.08W |
| Voltage zonnepaneel | DC2V |
| Zonnepaneel stroom | 40mA |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 100mAh |
| Nettogewicht van een product | 125g |
| Levensduur | 15000h |
| Materiaal | Plastic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Middelste pakket aantal | 16 |
| M.Pakiet | st/Display doos |
| Buitenverpakking qty | 16 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325321673 |
| Artikelnummer | B10201NN2 |