Specificaties
| categorie | Drie anti-lampen |
| Model | Dubbel tubes |
| Productkleur | Grijs |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | G13 |
| MEAS | L666*W91*H56mm |
| Lengte | L0.6m |
| Wire | 0.5mm² |
| Het maximale aantal lampaansluitingen | 12st |
| Vermogen | 18W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 146mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 2160lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| EEI | E |
| IK Code | IK08 |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Opbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 660g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | abs,pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |