Specificaties
| categorie | USB lichtstrook |
| Model | Lineaire decoratieve lichtslinger |
| Productkleur | Transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 80led;12.5cm/led;8-functies afstandsbediening + geheugen |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L10m |
| Aantal kralen | 80LED |
| Vermogen | MAX.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 10mA |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Afstand van lampkralen | 12.5cm/LED |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 350g |
| Levensduur | 15000h |
| Materiaal | Plastic,Koper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325385552 |
| Artikelnummer | B103031XI |