Specificaties
| Productkleur | Blauw-goud |
| Button Type | knop |
| Beschrijving verkooppunten | Beschikbaar voor stijl en krullend haar;Temperatuuraanpassing met 5 standen;Zwevende plaatontwerp;PTC-verwarmingsmateriaal;360° draaibaar snoer;Blauw-gouden matte uitstraling;Anti-verbrandingsontwerp aan de voorkant |
| MEAS | L345*W30*H35mm |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Vermogen | 55W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 250g |
| Main Materials | HUISDIER |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |