Specificaties
| Model | Meerdere landen naar VS |
| Productkleur | Wit |
| Holes | 1WAY |
| Vermogen | MAX.1875W |
| Spanning | 125V~ |
| I | 15A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Plug | 15A 125V~2P+E |
| Socket | 15A 250V~ 2P+E |
| IP waarde | IP20 |
| Norm | Amerikaanse normen |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 50.55g |
| Materiaal | Behuizing: PC; Geleider: Koper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Papier |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325005030 |
| Artikelnummer | B20102ABVD |