Specificaties
| categorie | Met schakelaar |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Totale control switch voor de stroom;Europees standaard netsnoer;Beschermt kinderen tegen elektrische schokken;Bestand tegen in- en uitpluggen;Geïntegreerde stekker |
| Holes | 6WAYS |
| Wire | H05VV-F 3G1.0m㎡ |
| Snoerlengte | 5m |
| Vermogen | MAX.2300W |
| Plug | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket | 16A 250V~ 6-WAY 2P+E |
| Applicable standards | French type |
| Nettogewicht van een product | 539.9667g |
| Main Materials | pp,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |