Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Button Type | Mechanisch |
| Beschrijving verkooppunten | 3 snelheden;Horizontale zwaai;Veiligheidsdiamantrooster;In hoogte verstelbaar |
| Ventilatorplaat | 3 bladen |
| MEAS | L600*W600*H1250mm |
| Diameter van het rooster | D410mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 40W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Snelheidsinstelling | 3 standen |
| RPM | 975/1140/1245 r/min |
| Windtype | De koude wind |
| Krachtige luchtstroom | 4.6m/s |
| Applicable area | 9㎡ |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 2.24kg |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE,ROHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | st/Gekleurd karton |