Specificaties
| categorie | LED solar wandlamp |
| Productkleur | Wit |
| Sensortype | Menselijke lichaamssensor |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Spanning | DC5V |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 120lm |
| CRI | Ra≥70 |
| Hg(mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.8h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Duur in PIR-modus | 150times |
| Detectiehoek | 120° |
| Detectiebereik | 3m |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 0.35W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| De capaciteit van de batterij | 1200mAh |
| Nettogewicht van een product | 779.3g |
| Materiaal | Plastic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | instellen(4pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 4 pcs |
| EAN-code | 8433325211516 |
| Artikelnummer | B10201WXG |