Specificaties
| Model | Compatibel met Model SL02 |
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L42.8*W14.17*H1.75cm |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 153g |
| Main Materials | abs |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |
| Model | Compatibel met Model SL02 |
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L42.8*W14.17*H1.75cm |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 153g |
| Main Materials | abs |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |