Specificaties
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Snoerlengte | 0.2m |
| Vermogen | 12W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 300mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstroom | 1400lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 94W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 880g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Materiaal | Acryl,Ijzer |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325337032 |
| Artikelnummer | S10303PO4 |