Specificaties
| categorie | Met schakelaar |
| Productkleur | Wit en grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Modieus en elegant, gemaakt door middel van spuitgieten;Bestand tegen aansluiten en loskoppelen, kan 5000 keer worden aangesloten en losgekoppeld zonder los te raken;Hoge vlamvertragende maatstaf;Bediening met één knop;Beschermt kinderen tegen elektrische schokken;Hoogwaardige driekernige koperdraad, lage weerstand, lage warmte-ontwikkeling, veilige geleiding |
| Wire | H05VV-F3G1.0mm2 |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.3680W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Socket | 16A 250V~ |
| USB-interface parameters | DC5V 3.4A QC/PD Max 18W |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 370g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325372729 |
| Artikelnummer | B20103ZR0 |