Specificaties
| Model | Vierkant |
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L2000*W40*H40mm |
| Product dikte | 1.30mm |
| Nettogewicht van een product | 872.1g |
| Main Materials | pvc |
| Certification | CE,RoHS |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |