Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Platt lichtsnoer |
| Productkleur | Draad: transparant/adapter: zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | RGB |
| Beschrijving verkooppunten | 500led;10cm/led;Afstandsbediening met 32 knoppen;18 kleuren (16 effen + 2 multi: 3 kleuren & 6 kleuren);7 dynamische standen;Timer van 4/6/8 uur |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L50m |
| Match the height of Christmas tree | 360-420cm |
| Aantal kralen | 500LED |
| Vermogen | MAX.9W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Afstand van lampkralen | 10cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 945.8333g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |