Specificaties
| Productkleur | Zilver |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht/Natuurlijk licht/Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Komt met een oplaadkabel van 1m;Dikke basis zodat de lamp niet omvalt;Minimalistische look, stijlvolle decoratie;Zacht licht, aangenaam voor de ogen en niet-knipperend |
| MEAS | L130*W130*H380mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 4W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| Kleurtemperatuur | RGB+3000K/4000K/5000K |
| Lichtstroom | 400lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 35W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP54 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 0℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 3600mAh |
| Nettogewicht van een product | 550g |
| Werkduur | 15h |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Metaal,Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |