Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| MEAS | L40.5*W40.5*H52cm |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 3.42kg |
| Main Materials | pv绒,Spaanplaat,Jute touw |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | Grijs |
| MEAS | L40.5*W40.5*H52cm |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 3.42kg |
| Main Materials | pv绒,Spaanplaat,Jute touw |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |