Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Grootte | l |
| MEAS | L130*W100*H13cm |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 2.55kg |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 3 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | Grijs |
| Grootte | l |
| MEAS | L130*W100*H13cm |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 2.55kg |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 3 |
| Verpakking | Een / doos |