Specificaties
| Productkleur | Wit&roze |
| Beschrijving verkooppunten | Formule op basis van puur water, hypoallergeen en veilig, zonder alcohol en chemische geurstoffen, zorgeloos likken;Voor honden en katten;Het contactontwerp verhoogt de wrijving en reinigt effectief de tanden |
| MEAS | W4.1*L8cm |
| Voor | Honden en katten |
| Volume | 200ml |
| Nettogewicht van een product | 180g |
| Main Materials | Niet geweven stoffen |
| Hoofdingrediënten | Boorzuur, natriumbenzoaat, gedeïoniseerd water |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | fles/Zak |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Injectieflacons per doos |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 50 pcs |