Specificaties
| Productkleur | Verchroomd |
| Button Type | Draaischakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Beschrijving verkooppunten | Koperen motor van hoge kwaliteit;IJzeren verchroomde ventilatorbladen voor grote luchttoevoer;3 snelheden;Horizontale zwaai;In hoogte verstelbaar;Draagbaar handvatontwerp |
| Ventilatorplaat | 4 bladen |
| MEAS | 445*390*1250mm |
| Diameter van het rooster | D445mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 50W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50Hz |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Snelheidsinstelling | 3 standen |
| RPM | 1250 r/min |
| Krachtige luchtstroom | 5.9m/s |
| Maximaal volume | 59dB |
| Applicable area | 18m³ |
| Applicable standards | VDE |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 6.16kg |
| Main Materials | Metaal |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | st/Gekleurd karton |