Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Platt lichtsnoer |
| Productkleur | Draad: transparant/adapter: zwart |
| Lichte kleur | Warm licht/Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 50led;10cm/led;8 functies + UIT + geheugen + timer |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L5m |
| Match the height of Christmas tree | 120-150cm |
| Aantal kralen | 50LED |
| Vermogen | MAX.3.6W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Afstand van lampkralen | 10cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -25℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 170.8333g |
| Levensduur | 15000h |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 8 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |