Specificaties
| categorie | Lichtslinger op zonne-energie |
| Type | Verlichte decoratie |
| Model | Tuinsteker lichtslinger |
| Productkleur | Draad: zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | NI-MH batterij |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 5led;25cm/led;8 functies;Geheugen;Uit |
| Type zonnepaneel | polykristallijn silicium |
| Formaat zonnepaneel | L70*W70mm |
| Voorspronglengte | L1m |
| Lengte van lichtslinger | L1m |
| Aantal kralen | 5LED |
| Spanning | DC1.2V |
| Hg(mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.12h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 0.32W |
| Voltage zonnepaneel | DC2V |
| Zonnepaneel stroom | 160mA |
| Afstand van lampkralen | 25cm/LED |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 800mAh |
| Nettogewicht van een product | 416.6667g |
| Werkduur | 12h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |