Specificaties
| categorie | T5-lamp |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L573*W22*H30mm |
| Lengte | L0.6m |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Aantal kralen | 48LED |
| Vermogen | 8W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 60mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 920lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 67W |
| EEI | E |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 200g |
| Levensduur | 35000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |