Specificaties
| Type | H 51.6cm |
| Model | Cilindervormige vlammen |
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | NI-MH batterij |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L72*W72*H516mm |
| Type zonnepaneel | Amorf silicium |
| Formaat zonnepaneel | L35*W35mm |
| Vermogen | 0.023W |
| Spanning | DC1.2V |
| I | 19mA |
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| CRI | Ra≥70 |
| Hg(mg) | nul |
| Batterij levensduur | 6-8h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 0.05W |
| Voltage zonnepaneel | DC2V |
| Zonnepaneel stroom | 25mA |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 200mAh |
| Nettogewicht van een product | 154g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Display doos |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |