Specificaties
| Productkleur | Zilver |
| Sensortype | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L280*W36*H28 mm |
| Vermogen | 4W |
| Spanning | DC3.7V |
| I | 670mA |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtstroom | 320lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 100° |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 3000mAh |
| Nettogewicht van een product | 190g |
| Levensduur | 50000h |
| Number of switching cycles | 100000times |
| Main Materials | Aluminium legering |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |