Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Sensortype | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Batterijtype | Zinkbatterij |
| Batterijtype | AA |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Drie modi: detectie van het menselijk lichaam overdag/uit/detectie van het menselijk lichaam 's nachts;3M klittenbandinstallatie, kan eenvoudig worden bevestigd en verwijderd, en kan ook met bouten of moeren worden geïnstalleerd.;Aangedreven door 3*AA droge batterijen. |
| Vermogen | 1.5W |
| Spanning | DC4.5V |
| I | 249mA |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 85lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 100° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 8W |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 110g |
| Werkduur | 7h |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 100000times |
| Materiaal | abs,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325331078 |
| Artikelnummer | B10309P1L |