Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | D276*H75mm |
| Aantal kralen | 12LED |
| Vermogen | 12W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 75mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 900lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 66W |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 365g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Ijzer,Acryl |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |