Specificaties
| Model | A60 |
| Productkleur | Smoky grey |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | Vintage;Hoogwaardige LED-chip: energiebesparend en milieuvriendelijk;Hoogwaardige glazen lampenkap met hoge lichttransmissie |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 4W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 12mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 1800K |
| Lichtstroom | 140lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 320° |
| Hg(mg) | nul |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 30g |
| Levensduur | 15000h |
| Materiaal | Glas |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325315504 |
| Artikelnummer | B10106N0R |