Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Verlichte decoratie |
| Model | Internetberoemde decoraties |
| Productkleur | Draad: transparant/adapter: zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 304led;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| MEAS | H3m |
| Voorspronglengte | L3m |
| Aantal kralen | 304LED |
| Vermogen | MAX.6W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 341.6667g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |