Specificaties
| Productkleur | groen/roze |
| MEAS | L16.5*W16.5*H6.5cm |
| Voor | Honden en katten |
| Volume | 0.31L |
| Nettogewicht van een product | 70.4762g |
| Main Materials | Plastic |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 252 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | groen/roze |
| MEAS | L16.5*W16.5*H6.5cm |
| Voor | Honden en katten |
| Volume | 0.31L |
| Nettogewicht van een product | 70.4762g |
| Main Materials | Plastic |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 252 |
| Verpakking | Een / doos |