Specificaties
| Productkleur | lichtblauw/rood |
| Beschrijving verkooppunten | Opvouwbaar en gemakkelijk te dragen;Geeft huisdieren eenvoudig water om te drinken |
| MEAS | L200*W135*H190mm |
| Voor | Honden en katten |
| Volume | 700ml |
| Nettogewicht van een product | 64g |
| Main Materials | Plastic |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |