Specificaties
| Productkleur | blauw&transparant |
| Beschrijving verkooppunten | Transparant venster voor watervolume;Vervangbaar filterelement;Gedempt |
| MEAS | L23.2*W17.8*H15.7cm |
| Vermogen | 0.45W |
| Spanning | DC5V |
| Voor | Honden en katten |
| Volume | 2.5L |
| Nettogewicht van een product | 693g |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |