Specificaties
| Productkleur | blauw |
| Beschrijving verkooppunten | Maakt het haar vochtig en sterker;Maakt het haar van uw huisdier mooi, zacht en pluizig;Zorgvuldig schoonmaken, zacht en niet-irriterend aan de huid;Veilige ingrediënten, mild en niet-irriterend |
| Geur/smaak | Lotusgeur |
| MEAS | D5.5*H16.5cm |
| Voor | Honden |
| Volume | 300ml |
| Nettogewicht van een product | 282g |
| Hoofdingrediënten | Water, natriumlaurylethersulfaat, natrium cocamidopropylbetaïne chloride, benzalkoniumchloride, zuur citroenzuur, natriumhydroxide, triethanolamine, Aloë Vera Barbados Bladsap, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, glycerine, dinatrium EDTA. |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | fles/Papier |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Injectieflacons per doos |