Specificaties
| Productkleur | blauw/zwart/grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Gemaakt van polyester materiaal, sterk en slijtvast, geen wurggreep voor uw huisdieren en voorkomt krassen; het heeft een veiligheidsgesp ontwerp, dat gemakkelijk aan en uigetrokken kan worden. Sterk en raakt niet verstrikt. |
| Grootte | Meter |
| MEAS | Borstomvang: 50-64cm/Nekomvang: 52-78cm |
| Borstomvang | 50-64cm |
| Nek rond | 52-78cm |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 171g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |