Specificaties
| Productkleur | Greige |
| Beschrijving verkooppunten | De beschermkraag voorkomt dat uw kat aan wonden op het lichaam likt, om de plaats van de operatie of een wonde te beschermen en te laten genezen;De comfortabele kokerkraag heeft geen effect op het ruime gezichtsveld van uw huisdier, of diens mogelijkheid om te eten en te drinken;Aanpasbare grootte;Het zachte en lichte katoen maakt de beschermkraag huidvriendelijk en comfortabel om aan te raken, zodat huisdieren het comfortabel kunnen dragen zonder hun huid te irriteren |
| Grootte | l |
| MEAS | 31.5cm-40.9cm |
| Nek rond | 31.5-40.9cm |
| Voor | Katten |
| Nettogewicht van een product | 245g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Zak met zipsluiting |
| Buitenverpakking qty | 25 |
| Verpakking | Een / doos |