Specificaties
| Productkleur | lichtblauw |
| MEAS | L19.5*W10.5cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 120g |
| Main Materials | Plastic |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | lichtblauw |
| MEAS | L19.5*W10.5cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 120g |
| Main Materials | Plastic |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |