Specificaties
| Productkleur | zilver&zwart |
| Beschrijving verkooppunten | 20Bar hoge druk, levert rijke espresso;Compatibel met het zetten van koffie met capsules;Aanpasbaar koffievolume, enkele kop/dubbele kop optioneel;Roestvrij stalen behuizing;Regelknop om stoom/heet water te wisselen;Verwijderbare lekbak |
| Snoerlengte | 0.9m |
| Vermogen | 1400W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Plug | 250V~,16A,2P+E |
| Norm | Europese normen |
| Nettogewicht van een product | 3.5kg |
| Materiaal | Roestvrij ijzer,abs |
| Certificering | CE,RoHS,LFGB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325000011 |
| Artikelnummer | B30203AAAN |