Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Dubbele wand voor koele aanraking;Binnenkant van SUS304;Grote diameter voor eenvoudige reiniging;Automatische uitschakeling wanneer het water kookt;Bescherming tegen droog koken |
| Snoerlengte | 0.7-0.75m |
| Vermogen | 1850-2200W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Norm | VDE |
| Volume | 1.5L |
| Nettogewicht van een product | 1.1kg |
| Materiaal | Roestvrij staal,Plastic |
| Innerlijke materiaal | 304 roestvrij staal |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325408404 |
| Artikelnummer | B302033IT |