Specificaties
| categorie | Slanke lamp |
| Type | Randverlichting |
| Model | Rond |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht/Natuurlijk licht/Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Witte frame |
| MEAS | D217*H15mm |
| Fittinggrootte | Φ55-175mm |
| Vermogen | 18W |
| Spanning | 230V~ |
| I | 136mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K/4000K/6000K |
| Lichtstroom | 1350lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| Stralingshoek | 180° |
| Hg(mg) | nul |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Opbouw gemonteerd/Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 310g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |