Specificaties
| categorie | Sensor downlight |
| Model | Rond |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Installatiehoogte is 3-4m; verlichting onder 5 LUX kan worden waargenomen; 4-6 m infraroodinductie van menselijk lichaam; inductievertraging 60 seconden. |
| Fittinggrootte | Φ225mm |
| Vermogen | 24W |
| Spanning | 230V~ |
| I | 200mA |
| Frequentie | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Lichtstroom | 1680lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 170W |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 405g |
| Levensduur | 20000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Materiaal | Plastic |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325183936 |
| Artikelnummer | B10405JND |