Specificaties
| categorie | Met schakelaar |
| Productkleur | Wit |
| Holes | 5WAYS |
| Vermogen | MAX.3680W |
| Socket | 16A 250V~ 5-WAY 2P+E |
| Norm | German type |
| Nettogewicht van een product | 198.9g |
| Materiaal | pp,Koper |
| Certificering | RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325192471 |
| Artikelnummer | B20103NEM |