Specificaties
| categorie | Met schakelaar |
| Productkleur | Wit en grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Europees standaard netsnoer;Beschermt kinderen tegen elektrische schokken;Bestand tegen in- en uitpluggen;Geïntegreerde stekker |
| Wire | H05VV-F3G1.0mm2 |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.3680W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Socket | 16A 250V~ |
| USB-interface parameters | DC 5V Max 2.4A |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 367g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325372736 |
| Artikelnummer | B20103ZR1 |