Specificaties
| categorie | Met indicatielampje+Schakelaar |
| Productkleur | Wit |
| Holes | 2WAYS |
| Wire | H05VV-F 3G1.0mm2 |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 3680W |
| Spanning | 250V~ |
| I | 16A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Plug | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket | 16A 250V~ 2-WAY 2P+E |
| - parameters | 16A 250V~ |
| IP waarde | IP20 |
| Norm | Europese normen |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 230g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325005733 |
| Artikelnummer | B20103ACEI |