Specificaties
| Model | G45 |
| Productkleur | Helder |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D45*H81.5mm |
| Vermogen | 4.5W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 37mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstroom | 470lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 40W |
| EEI | F |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 27g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE,RoHS,UKCA |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(4pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 4 pcs |