Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Vermogen | 18W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 140mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstroom | 1980lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 180° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 125W |
| EEI | E |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 215g |
| Levensduur | 25000h |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325312107 |
| Artikelnummer | S10301M3H |