Specificaties
| categorie | Smart down light |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Verbindbaar met verschillende toestellen;Verbonden met een gateway voor bediening op afstand;Geschikt voor de verlichting van gangen, kamers en winkels zonder hoofdlichtbron. |
| Fittinggrootte | Φ68-80mm |
| Vermogen | 3W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 0.022mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstroom | 300lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| EEI | F |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 52g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Materiaal | pp,PS |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 90 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325337018 |
| Artikelnummer | S10304PO2 |