Specificaties
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L62*W62*H13mm |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| USB-interface parameters | 5V⎓1A |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Applicable standards | Italiaanse normen |
| Environment | Binnen |
| Installatie methode | Opbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 44g |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |