Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 200+ apparaten onderling verbinden en bedienen met Bluetooth Mesh;Verschillende controlemethoden;Gelaagde lichteffecten op en neer, geschikt voor verschillende scenarios. |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 5.5W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1100mA |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstroom | 400lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 35W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 130g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Materiaal | abs,pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 36 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325390013 |
| Artikelnummer | S103032EB |