Specificaties
| categorie | KLEMLAMP |
| Type | Zonder lichtbron |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Kunststof klemlamp;Vintage;Gemakkelijk;Lichtbron niet inbegrepen |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | L112*H350mm |
| Snoerlengte | 1.53m |
| Vermogen | MAX.40W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Nettogewicht van een product | 410g |
| Levensduur | 6000h |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |