Specificaties
| categorie | 3AA batterij string lichten |
| Type | Lineaire decoratieve lichtslinger |
| Model | Bubbelbolvormige lichtslinger |
| Productkleur | Draad: transparant/Batterijdoos: transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Rood licht & groen licht & blauw licht & geel licht |
| Beschrijving verkooppunten | 50led;10cm/led;8 functies;Timer;Uit |
| MEAS | Ornament:Φ17mm |
| Voorspronglengte | L0.3m |
| Lengte van lichtslinger | L5m |
| Aantal kralen | 50LED |
| Spanning | DC1.5V*3 |
| I | 80mA |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Afstand van lampkralen | 10cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 312.5g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Middelste pakket aantal | 8 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |