Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Horizontaal vlak paneelontwerp;Roosteren met 6 standen;Roestvrij stalen behuizing;Digitaal display, knoppen voor aanraakbediening;Verwijderbare kruimellade |
| Snoerlengte | 0.75m |
| Vermogen | 840-1000W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Norm | Europese normen |
| Nettogewicht van een product | 1.3kg |
| Materiaal | pp,Roestvrij staal |
| Innerlijke materiaal | Verzinkte plaat |
| Certificering | CE,RoHS,LFGB,CB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325408428 |
| Artikelnummer | B302023IV |