Specificaties
| categorie | Zinkbatterij |
| Productkleur | Geel |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Zinkbatterij |
| Batterijtype | R14P,C |
| Beschrijving verkooppunten | Materiaal van koolstofkern, economisch en betaalbaar;Stabiele prestaties;Veilig en lekvrij;Kwikvrij en milieuvriendelijk;Houdbaarheid van drie jaar |
| MEAS | Φ25*H46mm |
| Spanning | DC1.5V |
| IP waarde | IP20 |
| Applicable standards | Europese normen |
| Environment | Binnen |
| De capaciteit van de batterij | 2800mAh |
| Nettogewicht van een product | 90g |
| Main Materials | Stalen Huls,Zink Mangaan |
| Certification | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(2pcs)/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Pakiet | set(s)/Doos met scheurstrip |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 2 pcs |